Banesa ne shitje 67m"

Shitet nga: 31 Krr 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne lagjen Tjegullorja kati i pare (perdhese)posedon dy dhoma dhe kuzhinen,shpajzin banjon,nje ballkon dhe koridorin,
Banesa ka te ndruar dritaret e reja nga plastika,dhe ka te shtruar laminat,banesa eshte ne gjendje perfekte ka pamjen nga rruga ku tash jane ndertuar Qerdhja Shkolla Parku per Femije Mjeksia familjare Si dhe Marketi.dmth eshte per banim te nje familjeje 5 antareshe.banesa gjendet perball ish Jetimores,hymja e dyte,si dhe ka pamjen kah lindja dmth tere diten e rrok dielli.

Te interesuarit mund te thrasin nga ora 8:00 deri ne oren 21:00.
Numri kontaktues eshte ky 049386386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim