Banese prej 65 m2 ne Mitrovice

Shitet nga: basri 26 Dhj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR   32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
shes banesen te vapiano ne katin e 9 e mobiluar ka 1 dhome gjumi sallon me kuzhin ballkon dhe banjo per info 049350684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim