Dy Banesa per shitje 70 m2 /65 m2

Shitet nga: Diar 22 Gsh 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Mitrovicë
Banesa ka 70 m2 ka 1 dhom fjetje , sallon kuzhin , 2 ballkona , shpajz , banjo komplet me paisje elememtare .banesa siq shihet ne foto ka pamje ne dy anet e nderteses ka renditje shum te mir .kati i 8.
Banesa 2 gjendet te njejtin objek kati I pare , pamja kah rruga kryesore dhe eshte e mobiluar gjithashtu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim