Shitet Banesa dy dhomëshe në Mitrovicë

Shitet nga: Valon 08 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa ka 85 m2 dhe eshte e mobiluar.

Gjendet perballe Va Pianos ne Mitrovice ne katin 6 me pamje kah rruga.

Banesa ka:

- Nje dhome ndeje me kuzhine;
- 2 dhoma fjetje te mobiluara me te gjitha elementet;
- Banjo;
- Ballkon;


Kontakt: 049/196-287 dhe 044/196-287 (edhe viber)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim