TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA .044 213 036.

Shitet nga: Xhabir Jashari 24 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Japim tenda (shatora) tavolina karrika me qira per dasma ,syneti muzik koncerte panaire si dhe qdo feste familjare.shatorra jan me madhesi te ndryshme sipas nevojes dhe porosis
Tel 044 213 036 dhe 049 213 036
Mund te na gjeni edhe ne Facebook
TENDA ME QIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim