Shipol..85000

Shitet nga: NEXHAT SHABANI 13 Sht 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Mitrovicë
Ne shitje eshte shtepia e ndertuar me material te klasit te pare,,shtepia eshte 3 katshe 270m --4´4 ari .shtepia eshte ne SHIPOL--- e 3 shtepi prej rruges kryesore ..infrastrukura eshte e gjitha...
-qmimi eshte ne baze te asaj qka ne kemi investu ne shtepi-GJERMANI TEL-0049-01749399163-- viber..
kati 1-*-sallon-kuzhina-banjo----
,kati2--3dhoma,+ballkoni
,kati 3-poashtu 3dhoma+ ballkoni+++-uje rregullish---..para hyrjes ,korridori .shkallet deri ne 3-tin kat MERMER
dhe se ----vlera-nuk i humb asnjeher ne kete vend--vettem mund te rritet-pra investim i sigurt----shtepia gjindet 2 rrug me afer qytetit prej gjamis se shipolit-.--- dokumentat ne rregull-perkthimin menjeher..mund ta shikoni kur te doni.kati i pare eshte leshu me pages dhe qdo her eshte dikush ne shtepi...pra bindu vete...muri i ri 2014.pronari .shabani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim