Shtepi 2 kateshe ne qender te mitrovices

Shitet nga: xxxx 10 Dhj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes shtepinë 2 kateshe në qendër te Mitrovicës, shtëpia gjëndët afër kishës katolike posedon 2 dhoma gjumi, kuzhinë, 2 banjo,Shpajz dhe 1.5 ari oborr prapa Shtëpie,ka mundësi edhe për ndërtim tjetër, qmimi me marveshje,të interesuarit mund të lajmrohen ne këta numra të telefonit 049-527-777 ose 045-249-060 shtepia eshte kjo ne foto. Viber +38649527777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim