Shtepi dhe Truall

Shitet nga: Fevzi 02 Sht 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR   70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shes shtepin ne Kqiq te Madh perball Auto limar Luani. Shtepija esht e ndertuar ne vitin 2003.
Shtepija dhe objektet tjera qe shihen ne oborr shiten 70.000 Euro ndersa trualli mbrama shtepis shitet 1 ari 3000 euro
Shtepija dhe trualli posedojn rrymen, ujsjellsin,kanalizimim dhe te gjitha kushtet per banim. Per me shum informata 049585876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim