Shtepi ne Mitrovice

Shitet nga: fatos 26 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
shitet shtepia ne mitrovic vendi te vorret e shkieve ne kolloni shtepia ka nje siperfaqe te madhe dhe hapsir te mjaftushme per rreth ka 2 dhoma koridor banjo sidhe sallon mekuzhin sidhe shpajz eshte endertuar ne vitin 2014 pres bleres serioz
Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim