Shtepi prej 90m2 ne shipol

Shitet nga: mexhit 05 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
shitet shtepia ne shipol te mitrovices, shtepia gjendet ne rrugen e Xhamis se shipolit shtepia ka 4 dhoma banjo dhe koridor gjithashtu dhe nje objekt percjelles qe mund te perdoret edhe per banim por qe tani osht si shup qe ka dy dhoma dhe nej wc, oborri se bashku me shtepi perfshin siperfaqen prej 5 ari,
nr :049 580 184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim