Shtepia ne Mitrovice/Lagjia Bair

Shitet nga: 21 Nën 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Mitrovicë
Shtepia gjendet ne Mitrovice ne lagjen Bair, rruga Hamze Jashari Nr.09,saktesisht kolonite. Ka 2 hymje me obor, garazhden dhe ballkon. Ne katin e pare ka sallonin me kuzhine dhe WC kurse ne katin e dyte Ka 2 dhoma gjumi dhe shpajz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim