Shtepija dhe toka ne lagjje te bosh. 2.8 ar

Shitet nga: Valon 28 Krr 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e boshnjakve
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Mitrovicë
Shitet shtepija ne lagjen e boshnjakeve. Mundesi ndrrimi me banese ne Mitrovice.

Shtepija eshte ndertim i vjeter mirepo ka nje lokacion shume te mire. Parcela ka nje madhesi prej 2.8 ari dhe shume e pershtatshme per ndertim te lart apo afarsit.

Per cdo informate me kontaktoni ne 044633345.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim