5 ose 15 Ari Truall në Zhabar të Mitrovicëss

Shitet nga: Burimi 19 Qer 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 15 ari truall ne zhabar te mitrovices
Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
5 ari trull ne Zhabar te ulet te mitrovices.
Trolli posedo rrugen ne te dy ant kanalizim uji rrym dhe gjendet në rrugicen qe lidh zhabarin me shipolin.

Trualli shitet komplett 15 ari ose ka 5 Ari.

Ju mirpres blersi serjoz ne tel te
gjermanis: +49 159 05 80 30 01

ne VIBER ose Whatsapp me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim