shiten 18 ari Trualli ne zhabar me qmim volitshem

Shitet nga: trolli 18 Sht 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: fush iber
Sipërfaqe: 17.50 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
shes troll per ndertim banimi shum ne vend te pershtatshem skaj rruge jan 18 ari rrugen asfalltume dhe ka te gjtha kapacitet per banim rrym uj kanalizim telefon trolli ngat gaterrave ne rrugen e adriatikut si te lidh me pejen per ma shum info nr tel 049400246 ose viber 00386400246 gjersia ngat rruge osht 44 metra kurse gjatsia 40metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim