5 Ari Truall në Zhabar të Mitrovicës

Shitet nga: Burimi Dje 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 15 ari truall ne zhabar te Mitrovices
Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
15 ari trull ne Zhabar te ulet te Mitrovicës.!
Trolli posedo rrugen ne te dy ant kanalizim uji rrym dhe gjendet rrugicen qe lidh zhabarin me shipolin.

Trualli shitet komplet (15 Ari) ose edhe ka 5 Ari ose ka 3 Ari!

Qmimi esht me marveshje:

Ju mirpres blersi serjoz, ne VIBER ose Whatsapp me marveshje, ne tel te:
Gjermanis +4915905803001


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim