5 Ari Truall në Zhabar të Mitrovicëss

Shitet nga: Burimi 24 Qer 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 15 ari truall ne zhabar te Mitrovices
Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
15 ari trull ne Zhabar te ulet te mitrovices.
Trolli posedo rrugen ne te dy ant kanalizim uji rrym dhe gjendet rrugicen qe lidh zhabarin me shipolin.

Trualli shitet komplet (15 Ari) ose edhe ka 5 Ari.

Qmimi esht me marveshje.

Ju mirpres blersi serjoz ne tel te
Gjermanis +4915905803001

ne VIBER ose Whatsapp me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim