Parcel prej 15ari ne Kqiq i madh,

Shitet nga: Vehbi 08 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Are perafersisht 15ari ka dalje ne magjistrale konkretisht ara gjendet ne fsh.Kqiq afer +Kiki shoes +perball burgut
Kanalizimi .ujesjellsi dhe rryma kalojn neper te
Shitet ose leshohet me qira
Per me shume na kontaktoni nekta nr tel.
044853140edhe viber
ose
049720147
Ara ka formen e trekendeshit duket ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim