Toke ne Mitrovice

Shitet nga: Toka 19 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Në Lagjen bajrë Për Ballë shkolles se Vaganices sh.Skenderbeju 10 Ari në shitje Qmimi 1600 € Më Pake se 10 ari nukë shiten Toka nukë ësht Rrafshë ësht Pak shpatë Siqë shihet dhe në foto -----📐
info Ne tel 049-550-249 +Viber +38649550249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim