Dhit

Shitet nga: Gentrit 12 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes 5 dhi dhe 1 cjap
te 5 dhit jan plle cjapi i madh
dhit alpinka edhe cjapi perpos dhija e bardh nuk esht alpink dhi shum te mira dy dhi jan qe qesin qumsht dhi shum te mira
cmimi sipas marrveshje
Mos u lodh me thirr
jan shitur 1000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim