Maqina per keks

Shitet nga: maqina per keks 08 Pri 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR   1 550 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per keks , me kapacitet reth100 kg ne ore.. Mundesi nderimi me ndonje vetur ose pickup ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim