Sfidoni konkurentet tuaj

Shitet nga: Kanita 07 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Risi...Risi...Behuni te paret
Tornado Chips Makina - Nje mundesi qe nuk duhet leshuar
Hit ne bote,tani gjendet edhe tek ne. Me pak investim mund te perfitoni shume.
Filloni biznesin tuaj personal. I sigurte,i lehte dhe perfitim i shpejte- prodhim shume atraktiv
Nga nje patate e thjeshte beni nje prodhim te ri unik
Sfidoni konkurentet tuaj
Mund menjehere te porositni Makinen Tornado me cmimin me te lire ne treg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim