PS3-MULTIMAN-Jailbreak

Shitet nga: fidan 26 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë

-Qmimi per Jailbreak Ps3-Multiman + 5 loje 30Euro
-Instaloj lojera te ndryshme per Ps3 qmimi 1.5 Euro
-Instaloj transfere per Pes 2013 Qmimi 10 Euro
-Blackops 1 edhe Blackops 2 komplet krejt stazat zombie edhe multiplayer Qmimi 5 Euro
-Po ashtu kemi pjes per ps3 Fat edhe Slim

Kontakti permes Tel:Viber (049272077) si dhe permes email-it f_latifi@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim