Shiten Zvoqnikat origjinal ne gjendje te rregullt

Shitet nga: xxx Sot 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
jane ne gjendje te mire jane prodhim gjerman
zerin e japin shume te paster me 3 dalje eshte boxi
i japi me garancion ne gjendje te rregullt
te interesuarit te lajmrohen ne tel 049 405 343
ose viber +386 49 405 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim