Adaptera per Loptopa

Shitet nga: 049688488 18 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   24 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes adaptera per laptopa
foto 1 dhe 2 adapter per Samsung 19v me 2.1A

foto 5 dhe 6 adapter per Mini Acer 19v me2.15A
si dhe 2 adaptera kah 12volt njeri 12v me 4.16A tjetri 12v me 5A
adapterat jan ne gjendje te rregullt si dhe mund te testohen
cmimi 18€ per copë

049 688 488 viber
044 759 402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim