Hdd 500gb per llaptop sata,trans gratis

Shitet nga: HDD 20 Tet 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
hdd sata per llaptop 500 gb ,kontakto viber 044316299.trans gratis.ne skenderaj dhe mitro gjithashtu edhe formatizimi/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim