hdd 500gb per llaptop sata,trans gratis

Shitet nga: HDD 04 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
hdd sata per llaptop 500 gb ,kontakto viber 049623266.trans gratis.ne skenderaj dhe mitro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim