Fellne me Goma Dimri 195/65/15 4copa(Nga220ne209)

Shitet nga: Besi 06 Dhj 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

209 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 15-she origjinal per Audi me 5 shrafa, bojn edhe per Passat 5, Golf 5,6 etj...
Gomat (Tigar) 195/65/15 per dimer, vetem nje sezon te perdorura (4muaj)
Viti i pordhimit 11.2014

Qmimi:
Vetem Fellnet 140Euro
Vetem Gomat 120Euro
Komplet 220Euro

Tel: 045 876 696
+386 49 876 696 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim