Fellne me Goma

Shitet nga: Esat 20 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne me Goma 195 65 14 per golf 2 - 3, Cadyy - Vento - Passat - Seat. Info 049 - 307 893. Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim