Fellne per Xhip Toyota me 6 Shrafa

Shitet nga: Gezim 20 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR   360 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16she per xhip prodhuar nga firma MAK. Kontakt 049 307 893 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim