Goma 245 65 17

Shitet nga: adem 30 Mar 04:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma 245 65 17 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim