Goma me bandasha te dimrit BMW shum te mira Nr15

Shitet nga: Xxxxx Dje 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandasha te dimrit verë M+S shum te mira 205/60/15
Nr:15
049863113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim