Rrot Kapne

Shitet nga: Rrot Kapne 29 Nën 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrot Kapne 15-she te ardhura nga Gjermania origjinal te Mercedesit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim