guma 225 40 18 m+s

Shitet nga: adem Dje 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 guma 225 40 18 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim