Turbina te gjitha llojet & bejm riparimin e diznev

Shitet nga: Fuad 11 Tet 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
turbin per golf 5 2005 2.0 dhe shesim dhe riparojm dizne per ford mondeo focus

Bmw 530d 2005 3.0
Renault scenic 1.5 ,1.9
Golf 4 1.9

Golf 4.golf 5 audia6.audi.a4.audia3audia7.audia8.audia5.passat.pasat.mercedes e270 mercedes e 280 mercedes e 220 ford mondeo ford focus ford cmax renault reno pegueot fiat punto fiat still citroen c3 citroen c4 citroen c2 citroen bmw bmw toyota volvo skoda octavi skoda wv wv wv jepp range over touran touareg bora pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim