Rimorkio 3 aks 2002

Shitet nga: ilmi 22 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorkio tre aks 2002 e regjistruar rks ne gjendje te rregullt alumin 5500 kg 25 kubik.Bejme ndrrim me material ndertimor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim