Volvo shitet urgjent

Shitet nga: ilmi 22 Nën 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes koken terheqese volvo viti i prodhimit 2002 e sapo ardhur nga jasht e doganuar.beje ndrrim me material ndertimor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim