Drit solare per biciklet

Shitet nga: berti 14 Qer 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Drita mbushet nga dielli ne menyr solare dhe ndezet ne tri menyra, ngjites pas ne ulese te bicikletes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim