Oferte speciale, fitoni makinë Gorenje .

Shitet nga: Vedat 10 Gsh 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Oferte speciale .
Dorëzoni makinen tuaj te vjeter dhe 50 eu ,
dhe fitoni makinë Gorenje . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim