Opell aster 1.7 dizell

Shitet nga: Ari 05 Dhj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opell aster 1.7 dizell. Punon shum mir shpenzime te vogla dhe shum i shterngum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim