MAKITA Sharr elektrike

Shitet nga: Jetoni 05 Dhj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes sharr elektrike Makita e re dhe me kofer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim