Millwauke Set Akku dhe Sharr

Shitet nga: Jetoni 05 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes millwauke set akku dhe sharr jan shum praktike dhe me shum fuqi kan 3.0amper shkojn komplet me 2 bateri dhe me qant transporti,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim