Ekstra Dyer per Dhoma Tel 045327459

Shitet nga: Naim Bekteshi 29 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shesum dyer per dhoma dyer te hyrjes dyer te kuzhinav me gjom dyer te banjos si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe me lloj lloj ngjyre dyret me qimime prej 60-150 euro si dhe dritaret me qmime prej 15-30 euro ju mirpresum tel 045327459 ne viber 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim