VALI SKELE, shesim skele si dhe bejm kompenzim

Shitet nga: Vali 07 Dhj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shesim skele te zinguara dhe pa zinguar shkelse druri dhe alumini jepim me qira skelet jon te reja pa perdorura jon shum te sigurta dhe montimi shum i let qmimi i arsyshem po ashtu shesim skele edhe me KESTE mujore pa kamat 18 deri 24 muj per me shum info - 049-739-232 045-545-206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim