ROLETA TE JASHTME KLASIKE/me izolim/

Shitet nga: lulzim Sot 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR/ kemi vetem
fletza me ngjyr te bardh/ DHE NGA ALUMINI 39 EURO METRA KATROR/ ROLETAT E ALUMINIT FLETAT I KANE PREJ ALUMINIT TE MBUSHURA ME IZOLATOR PURPEN KEMBET APO RSHITSAT JANE NGA ALUMINI BOSHTI KU PSHTJELLEN FLETAT ESHTE METALIK DHE LLAGERAT JANE METALIK
.NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE ROLETA ME MOTOR NGA PLASTIKA DHE ALUMINI/MOTORI PAGUHET EXTRA/
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.waiber +37744148991.
DIASPOR MOS HEZITONI NA FTONI NE JEMI TE ARSYESHEM ME QMIME DHE PAGESEN MUNDE TA BENI PERMES MONY GRAMIT DUKE EVITUAR NDRMJETSUESIT.
ROLETA PER DRITARE 80X140 NGA PLASTIKA KUSHTON VETEM 30 EURO NDERSA DERA 80 X210 VETEM 48 EURO ETJ,ETJ.
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND - NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN SIKURSE TEK ROLETAT TE CILAT EKSPORTOHEN NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLURA TE PERENDIMIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim