RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT

Shitet nga: lulzim Dje 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM RROLO MBROJTJE NGA INSEKTET TE CILAT JANE TE LEVIZSHME POSHT LART POR SIPAS KERKESE SE KLIENTIT KTO MBROJTJE NGA INSEKTET MUNDE TE LEVIZIN MAJTAS DJATHTAS.KEMI DY LLOJE TE PROFILIT NGJYR TE BARDHE DHE NGJYRE TE KAFTE/NGJYR KAFE/RRJETA ESHTE SPECIALE NGA MATERJAL I BUTE I PRODHUAR NE ITALI NGA QELIKU SPECIAL.
PRANVERA PO VJEN MBROHUNI NGA MICKOJAT DHE INSEKTET TJERA NGA AMBIENTI I JASHTEM TE CILAT JANE BARTSE TE SMUNDJEVE DHE VIRUSAVE TE NDRYSHEM.KUR TE MONTOHEN KETO RRJETA MUNDE TI LENI DRITARET E HAPURA DHE SHTAZET E VOGLA SI MINJET GJARPRINJT NUK MUNDE TE HYJN NE AMBIENTIN E SHTEPISE.ME MONTIMIN E KETYRE MBROJTJEVE NUK NDRHYHET NE ENTERIJERIN E JASHTEM TE SHTEPISE APO BANESES EPSE MJAFTE MIRE PERSHTATEN ME ROLETA TE JASHTME APO DRITARET DHE DYERT.
SIGURONI AMBIENTINE JUAJ TE MBRENSHEM NGA MUSAFIRET E PA FTUAR ME PAK INVESTIM MBRINI REZULTATE MAKSIMALE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
MBROHUNI ZIKO PO VJEN.
AFATI I LIFERIMIT/MONTIMIT/DERI NE PESE DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim