ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 30 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE TE DRURIT 50 DHE 25 mm.METRA KATRORE E KTYRE ROLETAVE KUSHTON 40 EURO ME MATJE TRANSPORT DHE MONTIM.NQOFSE I MATNI TRANPORTONI DHE MONTONI VET ATHER METRA KATROR ESHTE 36 EURO.
KETO ROLETA JANE TE PERSSHTATHME PER ENTERIER TE KAFITERIVE SHTEPIJAVE TE PUSHIMIT RESTORANEVE ORDINANCAVE BASTOREVE ETJ,ETJ.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESSIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim