Tepih me dimenzion

Shitet nga: tepiha 01 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes nje tepih

shum te bukur siq po shifete ne foto

eshte ne forme elipse dhe dimenzioni eshte ; 3X2

na kontaktoni +377 44 710370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim