Tavolin Xhami

Shitet nga: Muhamet 05 Dhj 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shese Tavolinen e Xhamit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim