Tavolina e Drurit

Shitet nga: Tavolina 17 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e drurit me 6 karrika,shume e ruajtur
Tavolina eshte ne forme te rrumbullaket por e ka mekanizmin qe mund te behet me e madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim