Shporet

Shitet nga: ### 08 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti me qmim te volitshun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim